W dniu 26.09.2018 roku Rada Klastra przyjęła nowych członków:

INTERMONT Janusz Olszewski, Parczew – działa na rynku od 1998 roku. Główną działalnością jest montaż konstrukcji stalowych i silosów przemysłowych, prostokątnych dla wytwórni pasz, młynów, browarów, palarni kawy. Zajmuje się również montażem urządzeń produkcyjnych w wymienionych branżach jak i wykonuje drobne konstrukcje stalowe. W firmie pracuje 12 wykwalifikowanych pracowników, w większości z uprawnieniami spawalniczymi. W zeszłym roku firma wybudowała halę produkcyjną (1000 m2) z myślą produkcji urządzeń do wytwórni pasz.

PROFIL Jacek Roman, Krasnystaw – działa na rynku od 2007 roku. Oferuje kompleksowy wachlarz usług związanych z obróbką metali. Począwszy od usług tokarskich po budowę konstrukcji stalowych czy linii technologicznych wykorzystywanych np. w branży spożywczej. Firma dysponuje dużymi halami i nowoczesnym sprzętem ale również doskonale wykwalifikowaną kadrę co pozwala na realizację także niestandardowych zleceń.

Zakład Doskonalenia Zawodowego, Lublin – jest organizacją pozarządową, mającą początki w 1947 roku. Od lat 70-tych prowadzi szeroką działalność produkcyjną związaną z obróbką metali, wykonując własne produkty oraz prace zlecone z branży mechanicznej. Główne cele statusowe to organizowania, kształcenie i doskonalenie kadr w systemie kursowym, szkolnym oraz praktycznego nauczania zawodu, prowadzenie pracy dydaktycznej i społeczno-wychowawczej.