naglowek

naglowek
Wschodniklaster.pl -> Wydarzenia -> Podpisane porozumienie oraz zaproszenie na targi

Podpisane porozumienie oraz zaproszenie na targi

Miło nam poinformować, że w dniu 25.09.2017 podpisaliśmy porozumienie z HMC - organizatorem specjalistycnych targów technologii produkcji NORTEC w Hamburgu. 

 

NORTEC – SPECJALISTYCZNE TARGI TECHNOLOGII PRODUKCJI

Hamburg, 23 – 26 stycznia 2018 r.

Targi NORTEC już od blisko trzydziestu lat są jedną z najważniejszych w północnej Europie imprez wystawienniczych w zakresie technologii produkcji dla różnych sektorów przemysłu. 

Zakres tematyczny targów odzwierciedla poszczególne etapy produkcji przemysłowej, począwszy od wykonania prototypu po gotowy produkt końcowy. Udział w targach NORTEC to doskonała okazja do nawiązania współpracy z nowymi partnerami biznesowymi z północnych Niemiec i Europy oraz poznania ich oczekiwań w dziedzinach technologii produkcyjnych i budowy maszyn. 

W ostatniej edycji targów, która odbyła się w 2016 roku (targi obywają się w cyklu dwuletnim) swoją ofertę zaprezentowało blisko 450 wystawców z 16 krajów (w tym z Polski), a targi odwiedziło 12.000 zwiedzających – specjalistów z branży.

Na targach wystawiają się producenci narzędzi precyzyjnych, obrabiarek, narzędzi, firmy zajmujące się konstruowaniem maszyn i urządzeń, linii produkcyjnych, producenci części i komponentów maszyn, jak również podwykonawcy i firmy usługowe, które prezentują swoje możliwości produkcyjne. 

Bliższe informacje o targach dostępne sa również na oficjalnej stronie targów:
http://nortec-hamburg.de/en/ oraz w Przedstawicielstwie Targów Hamburskich w Polsce, tel. 22 620 71 98, karas@eurotargi.com.

Logowanie             

zaloguj się
wspolpraca
Koordynator Klastra: Wojewódzki Klub Techniki i Racjonalizacji w Lublinie www.wktir.pl stopka Główna Firmy Projetk Kontakt
end