w AKTUALNOŚCI

CEWAR Sp. z o.o. Sp.K. – członek Wschodniego Klastra Obróbki Metali poszukuje pracownika na stanowisku:

Operator maszyn CNC- Tokarz/Frezer

Zakres obowiązków

  • wykonywanie operacji technologicznych obróbki skrawaniem zgodnie z instrukcją i dokumentacją,
  • utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego oraz dbanie o prawidłowa eksploatacje powierzonych narzędzi i maszyn,
  • przestrzeganie standardów i procedur obowiązujących w firmie,
  • dbanie o dobre imię i wizerunek firmy,
  • stałe podnoszenie wiedzy i kwalifikacji.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie zawodowe (preferowane techniczne),
  • roczne doświadczenie w pracy przy obsłudze tokarki sterowanej numerycznie.
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych typu: suwmiarka, mikrometr itp.

Firma oferuje

  • stabilną pracę,
  • ciekawą, mało seryjną pracę
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • praca na nowoczesnych narzędziach i maszynach
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • bardzo dobrze wyposażone stanowisko pracy,
  • dostęp do niezbędnych materiałów,
  • wsparcie doświadczonej kadry
  • pracę na nowoczesnych obrabiarkach CNC,
  • świadczenia socjalne, Karty Multisport, opieka medyczna, dofinansowania.